Find me, follow me

Dzisiaj może dość nudny, ale zapoznawczy post. Przedstawiam poniżej strony, gdzie możecie mnie znaleźć. Z moimi zdjęciami, wpisami, stylizacjami, ubraniami które sprzedaję itp. Po kliknięciu na zdjęcie od razu Was przeniesie na daną stronę. Wszystkie je znajdziecie także na stronie głównej mojego bloga, po prawej stronie.
Mam dla Was trochę informacji. Niedzielnym wieczorem mnie natchnęło. Postanowiłam, a raczej miałam taki kaprys by zacząć tworzyć filmiki. Oczywiście nie wpadłabym też na taki pomysł, gdybym nie miała żadnych pomysłów. Na pierwszy odstrzał idą seriale. Jestem maniaczką, więc chętnie bym je przedstawiła w filmiku który pewnie będzie trwał wieki ze względu na to, że jest ich około 30. Jakie będą kolejne pomysły tego na razie nie wiem, może filmy, ulubieńcy danego miesiąca (kosmetyki+książki+ubrania+piosenki itp), a z resztą to się jeszcze zobaczy. Dużo też zależy od Was, czego wy byście oczekiwali. Mam natomiast nadzieję, że to nie jest chwilowe i że zaraz nie zrezygnuję z tego pomysłu, bo powiem szczerze, że bardzo się krępuję i często się zacinam, plus robię dziwne miny. Zobaczymy.
Kolejna wiadomość jest taka, że z pracy w Olsztynie zrezygnowałam. Gdzie będę w takim razie pracować? Prawdopodobnie w Krynicy Morskiej. Resztę zdradzę następnym razem. Trzymajcie się, cześć!

FLICKR 


 

TUMBLR

TWITTER

MAXMODELS

MAXMODELS

INSTAGRAM

FACEBOOK

LOOKBOOK

MODNAPOLKA

FASHIOLISTA

SPRZEDAJĘ

SPRZEDAJĘ