Panther

Domowy post. Nie mogłam znaleźć dobrego miejsca by zrobić jakieś zdjęcia gdyż mój pokój nie ma za dużych rozmiarów. Udało mi się jakoś i efekt osiągnęłam zupełnie taki jaki chciałam. Koło mnie na biurku leży kartka z rzeczami które muszę sobie sprawić. Botki na jesień, odżywka do włosów, dysk twardy, fryzjer, New Balance to tylko parę rzeczy z listy. Wybieram się na zakupy a przy okazji załatwię sprawy związane ze studiami i parę innych. Może upoluję coś na wyprzedażach? Oby nie, bo moje pieniądze rozpłyną się szybciej niż się spodziewam i nawet na wakacje nic nie zostanie.

Te spodnie wchodzą do mody i zaraz wychodzą, jednak nie ma co się oszukiwać: zawsze wracają. Z każdym kolejnym sezonem jest coraz więcej wzorów, kolorów i zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Fascynowałam się nimi ale stojąc z boku, nie bardzo paląc się do tego by je kupić. Nie przepadam za luźnymi spodniami, preferuję zdecydowanie spodnie które przylegają do nóg.
Jak widzicie dobrałam do nich wysokie buty i takie właśnie do nich polecam aby całość wyglądała dość zgrabnie. To nieprawda, że zaleca się je tylko dziewczynom z grubszymi nogami, by właśnie te spodnie zakryły co nie co. W moim przypadku możecie zobaczyć, że wygląda to dość fajnie nawet gdy ma się szczupłe nogi.
Kolejna rada właśnie by nie pozwolić się zagubić, czy raczej zatonąć w tych spodniach: jeżeli luźny dół, to góra niech już taka nie będzie. Nie chcemy przecież tonąć w ubraniach. Po zdjęciach stwierdzam, że może się na nie skuszę na wyprzedażach. Nie kosztują i tak majątku a na wieczorne lato są jak znalazł. Nieśmiertelna pantera jest świetna, ale może pójdę w coś banalnego jak azteckie wzory? A wy jakie macie nastawienie do tych spodni?
spodnie – nn buty – CzasNaButy

_________________________________________

Rzeczy które kupiłam nad morzem.