Be queen

Tym razem post, którego w życiu nie spodziewałabym się, że napiszę. Już od początku wzbraniałam się od wpisów w takim stylu, że nie pokazuję coś mojego, tylko zdjęcia, ubrania z Internetu. Nigdy nie mów nigdy, to chyba jednak działa. Wyszło w sumie przypadkowo, ale jak widzę te wszystkie sukienki w Internecie i chce się je mieć wszystkie, człowiek uświadamia sobie, że nie może mieć ich wszystkich, tylko wybrać tą jedyną na bal gimnazjalny, na wesele, na chrzciny, na studniówkę, na komunię czy jakiekolwiek inne, bardziej lub mniej eleganckie spotkanie. W tym poście pokażę Wam sukienki, w których nie można się nie zakochać! Gdybym miała gruby portfel i niekończące się pieniądze na karcie na pewno kupiłabym wszystkie. Są unikatowe, wyjątkowe i po prostu każda kobieta będzie w nich wyglądać super, zapraszam do nacieszenia oczu.

ASOS

Marka którą pewnie każdy zna. Mają dość drogie sukienki i nie każdy sobie może na nie pozwolić, ale nie bez powodu. Są przepiękne i mogłabym tutaj wstawić cały folder tych cudeniek. Starałam się wybrać parę tych najlepszych z najlepszych. Nie wspomnę już o tym, że modelkę mulatkę mają przecudowną. Aż chce się zamówić nie tylko sukienkę, ale i tą panią.

 

H&M

Znana sieciówka. Sama muszę przyznać, że moja ulubiona. Miałam nie umieszczać tutaj sukienek do sieciówek bo każdy ma z nimi styczność, więc to byłoby bez sensu, ale dla h&m się poświęciłam. I choć nie zawsze mają świetne sukienki, to czasem tak im się uda, że aż zapiera dech w piersiach i chce się je mieć. Niestety wtedy też powalają cenami, ale zdarzają się dość normalne ceny.

AREYOUFASHION

Internetowa strona, którą znam od dawna i nawet nie wiem skąd. Sama miałam zamawiać tak sukienkę na studniówkę, jednak w ostatniej chwili dorwałam ją w prywatnym sklepie w Hiszpanii za parę euro. Była świetna i jeszcze w genialnej cenie! Do rzeczy, patrzcie na te cuda.

SUGARFREE

Znów internetowa marka którą znam od dłuższego czasu. Mają świetne sukienki ale o tym nie muszę Was przekonywać. Zobaczcie sami, po za tym mają też inne ubrania w swoim sklepie internetowym.

SZAFOMANIA

Bum, kolejne sukienki wyczajone w sklepie Internetowym. Jest w czym wybierać. Oczywiście mają też mnóstwo letnich, zwiewnych i codziennych sukienek w ofercie, tak samo jak i reszta tych stron, jednak w tym poście postawiłam na te bardziej eleganckie.

NIKONOROV

Oglądaliście może polską wersję Project Runway? Kto ogląda, wie co to za nazwisko i że należy do Mility. Uwielbiałam jej stylizacje w programie, włosy, buty, osobowość ale i przede wszystkim ubrania jakie szyła i przedstawiała w odcinkach. Strasznie się denerwowałam kiedy jury źle oceniało jej sukienki, mimo że dla mnie były dziełem sztuki. Tak, chciałam natomiast by Maciek wygrał, bo był najlepszy ale sukienek póki co on u siebie nie ma, więc niczego nie przedstawię. Jeżeli wiec macie trochę pieniędzy na wydanie super kiecki, to polecam właśnie te. Będziecie miały przynajmniej pewność, że tylko parę dziewczyn ma taką sukienkę w Polsce.

Dopiero po przejrzeniu całego postu dostrzegłam, że moim najczęstszym wyborem kolorów to: czerń, róż i biel. Wybierałam je instynktownie, te które mi się najbardziej podobają, mimo że były też w innych odcieniach. Więc tak, te trzy kolory są moimi ulubionymi ostatnimi czasami. Jakieś propozycje co mogłabym Wam jeszcze przedstawić?