English matters

Dzisiaj chciałabym napisać o ciekawym magazynie. Nie wiem czy go znacie, przynajmniej ja nie miałam pojęcia, że taki w ogóle istnieje. Jest to tak naprawdę magazyn prowadzony w języku angielskim. Ale nie martwcie się, na dole pod każdym tematem znajdziecie słówka, które warto znać już przetłumaczone więc tekst czyta się dość przyjemnie. Czasopismo te ma parę wydań, wydanie tematyczne: filmy, podróże, sport, jedzenie i wiele, wiele innych. Ja akurat posiadam: modę.

 
Magazyn nie ma dużo stron, bo tylko 42, ale za to wszystko jest bardzo przejrzyste. Jak redaktor pisze: magazyn jest dla uczących się języka angielskiego, więc akurat dla mnie jak znalazł, zwłaszcza że posiadam wydanie Fashion. Jeżeli chcecie też się podszkolić z tego języka to polecam, nawet jeśli macie perfekcyjnie opanowany to tym bardziej bo są tam bardzo ciekawe artykuły. Milan, Louis Vuitton, British Fashion, Victorian Fashion Victims, Top Fashion Blogs, Fashion Mistress i wiele innych. Dziewczyny jeżeli interesujecie się modą to śmiało możecie kupić ten magazyn, ja polecam!

 Tych artykułów nie znajdziecie nigdzie indziej. Dodatkowo mamy tak konkurs, fajne zdjęcia, wywiady i ciekawe artykuły. Jedynie czego mi brakuje to różnych sesji, jednak ten magazyn kieruje nacisk bardziej na teks, dlatego to zrozumiałe. Gazeta kosztuje: 11,50 zł Możecie zamawiać i wybierać te które Was interesują na: www.kiosk.colorfulmedia.pl