Celine

Chciałoby się napisać: Ups, I did it again! Czyli zasypałam Was milionem zdjęć. Nie mam zamiaru już za to przepraszać, bo na tym blogu na pewno znajdziecie mnóstwo zdjęć w postach, nawet jeśli jedno miałoby być podobne do drugiego.
Najwygodniejsze buty świata, najwygodniejsze spodnie, koszulka i fryzura! Apropo włosów, jest to moja ulubiona fryzura ostatnio i mogłabym tak chodzić uczesana codziennie. Włosy sprawiają wrażenie jakby było ich milion na głowie, a u mnie to jest wyczyn bo mam bardzo cienkie włosy i trochę przerzedzające się. Ostatnio jeszcze jedna sprawa nie dawała mi spokoju, wiedziałam że kogoś przypominam gdy się tak czeszę. Po wstawieniu tych zdjęć tutaj dopiero sobie uświadomiłam, że.. moją mamę ze zdjęć! Nie wiem czy tak się czesali w tamtych czasach, jednak widzę jak bardzo jestem do niej podobna, gdy była w moim wieku, wow!
+ Marka Sinsay zaprosiła mnie na otwarcie Galerii Warmińskiej w piątek (05.09.14) o 15:30! Strasznie się cieszę i miło mi z tej okazji, będę tam, zapraszam i Was! W ten dzień wszystko -20%

koszulka, buty, bransoletki – nn pasek – new yorker spodnie – c&a naszyjnik – granashop