Lovely cups

q
Dzisiaj post trochę inny niż poprzednie. Ale przecież o to chodzi, by urozmaicać. Chcę Wam pokazać świetne kubki od Manufaktura Nadruków, każdy mówi coś innego i to jest najlepsze. Możemy wybrać sobie napis jaki tylko chcemy, z propozycji albo po prostu samemu jakiś stworzyć. Napisy wydają się zbyt nudne? Nie ma sprawy: możemy umieścić na kubku jakieś zdjęcie, ukochanej osoby albo po prostu jakąś zabawną fotografię. Tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia! Zapraszam do sklepu internetowego, bo jak zapewne wiecie zbliża się Dzień Kobiet. Dziewczyny możecie zawsze podsunąć taki pomysł swoim facetom. Bo czy kawa nie smakuje ranem lepiej, gdy pijemy ją z takiego kubka? U mnie się sprawdziło!
qq
Nie ograniczajmy się tylko do kubków. Do wyboru mamy też koszulki, torby czy inne gadżety. Chyba już nie muszę Was dłużej przekonywać?
qqq
Sweter który mam na sobie pochodzi z ubraniowelove. Kocham ten sklep i asortyment, po za tym ten różowy sweter skradł moje serce. Jest ogromny, więc mogę się w nim topić codziennie. Ma duży, głęboki dekolt co też wpływa na jego oryginalność. I pamiętajcie: czy wiosna, czy zima: swetrów nigdy za wiele. A uwierzci mi, sporo jeszcze nie pokazałam na blogu.
qqqq
Paznokcie to robota cudownej Pauli, którą polecam wszystkim, pierwsza klasa – KLIK
qqqqq
Bransoletki natomiast pochodzą z amberhurt, skąd mam już sporo rzeczy i na pewno polecam.
qqqqqq
sweter – ubraniowelove pierścionek – nn kubki – manufaktura nadruków bransoletki – amberhurt