Nude nails by Paula

Dzisiaj napiszę trochę o paznokciach. Paula u której robiłam te paznokcie podczas zabiegu opowiadała mi bardzo ciekawe rzeczy i odpowiadała na pytania więc wpadłyśmy na pomysł, że zamieszczę tutaj podstawowe, ale i ciekawe informacje o robieniu paznokci by się nimi z Wami podzielić. Mam nadzieję, że tego typu post również się Wam sposoba i czekam z niecierpliwością na komentarze.

 

Wybrałam nudziaki, chociażby dlatego że to bardzo uniwersalny kolor. Podobają mi się skromne paznokcie, dlatego też bez udziwnień. Migdałki – z wiadomych przyczyn, jest to bardzo zgrabna forma. A długość: nie za długa by nie przeszkadzała w normalnych, codziennych czynnościach.

 

Paznokcie żelowe to jedna z najpopularniejszych metod przedłużania i zdobienia paznokci. Obecnie z pewnością bardziej popularna niż akryl, a często stawiana na równi z macurem hybrydowym. Jednak o ile lakiery hybrydowe można uznać za ,,pochodne” żelu (lakierożel) to same metody zdobienia różnią się.

 

Metoda żelowa to jeden z najtrwalszych sposobów upiększenia paznokci, efekt utrzymuje się 3-4 tygodnie (dla porównania manicure hybrydowy to efekt ok. 2 tygodniowy, jednak u każdego ten czas może się znacząco różnić, w zależności od naturalnych predyspozycji, jakości użytych materiałów i umiejętności stylistki).

 

Przy prawidłowym użytkowaniu i regularnym uzupełnianiu, możemy nosić paznokcie żelowe cały czas bez jakichkolwiek odprysków i złamań. Klientki często obawiają się zniszczenia naturalnej płytki na skutek nakładania żelu. Oczywiście – nie można powiedzieć, że jest to metoda absolutnie bezinwazyjna. Jednak jeśli stylizacja wykonana jest prawidłowo, użyte materiały są wysokiej jakości, a klientka obchodzi się właściwie ze swoimi nowymi paznokciami – uszkodzenia są minimalne.
Po zdjęciu paznokci żelowych zawsze wydawać się będzie, że paznokcie są bardzo cienkie, ale często jest to tylko efekt powrotu paznokci naturalnych, sprzed stylizacji i osłabienie wcale nie jest jej skutkiem. Ważne jest, aby stylistka paznokci, do której się udałyśmy potrafiła nam wytłumaczyć na czym metoda polega, jak prawidłowo ją wykonać, a także poinstruować, jak należy się obchodzić z paznokciami żelowymi.
Najczęstszym błędem popełnianym przez klientki jest zrywanie żelu. Jest to absolutnie niedopuszczalne, gdyż powoduje głębokie uszkodzenia naturalnej płytki. Warto udać się do stylistki na zdjęcie żelu, albo dowiedzieć się, jak należy samemu prawidłowo to wykonać.
Jak widzicie Paula jest w tym wszystkim obeznana, więc jeżeli zastanawiacie się nad zrobieniem paznokci, to polecam zabieg właśnie u niej. Wyczaruje na paznokciach wszystko co sobie tylko zamarzycie, zapraszam na jej stronę: KLIK tel. 790659079