Walentynki z Chocolissimo

Przed państwem najsłodszy post jaki miał okazję się tutaj kiedykolwiek pojawić. Przedstawię przepyszne czekoladowe wyroby, które są idealne na Walentynki. Możecie je podarować komukolwiek: mamie, tacie, dziadkom, bratu, siostrze, przyjaciółce, chłopakowi albo komukolwiek innemu bliskiemu Waszemu sercu. Uwierzcie mi, jest to super pomysł, bo przecież każdy uwielbia słodkości (nawet jeśli się do tego nie przyznaje). Uśmiech po wręczeniu takiej czekolady jest bezcenny. To moje propozycje, które wybrałam ja, ale oczywiście wybór jest ogromny (ja miałam dylemat jakie wybierać, także już na wstępie Wam współczuję).

Już samo piękne opakowanie pokazuje, że warto je kupić. Ja wybrałam: truskawkową rozkosz z orzechem. Mleczna czekolada w kształcie serca + włoskie, chrupiące orzechy i dwa afrodyzjaki: anyż i słodkie truskawki. I to wszystko w tym pięknym kartoniku My Love.
Taką i wiele innych tego typu czekolad możecie kupić: TUTAJ Co lepsze, nie tylko możecie wybrać gotową czekoladę, ale również sami możecie ją stworzyć od podstaw! Kształt, smak, dodatki, opakowanie, wszystko jest w Waszych rękach, więc nie musicie się obawiać, że obdarowywana osoba czegoś nie polubi. To właśnie może być jej idealna czekolada! I to od Was samych 🙂
Tutaj kolejny super pomysł. Chcecie komuś coś przekazać? Ale nie chcecie być banalni i nie chcecie używać własnych słów czy listów, a tym bardziej facebook’a możecie wysłać czekoladowy telegram! Tak, to jest możliwe i chyba najlepsza opcja jaka kiedykolwiek się pojawiła. Znów zwróćcie uwagę na to ciekawe opakowanie. Drewniane, więc nie ma szans by czekoladki się pogniotły, albo nawet roztopiły. Wysuwamy górę a w środku tekst.
Ja wybrałam gotowy napis, idealny na Walentynki. Czy to nie jest urocze, kiedy ktoś otwiera takie pudełeczko i widzi coś tak przyjemnego? W tak prostu sposób możemy komuś sprawić nie lada przyjemność. Kostki są z mlecznej, belgijskiej czekolady. Takie cueńka możecie kupić: TUTAJ Możecie ułożyć z napisów cokolwiek tylko zechcecie. Super, prawda?
Kolejne, drewniane opakowanie z uroczym napisem, ale co jest w środku? To może być niezła niespodzianka dla bliskiej osoby. Wysuwamy górę a w środku 6 aksamitnych serc. Idealne na Walentynki! W ten sposób możemy komuś pokazać, że nam na tej osobie zależy, że znaczy dla nas bardzo dużo.
W zestawie znajdują się po 2 serca z czekolady białej z dodatkiem żurawiny, mlecznej z dodatkiem suszonej truskawki i deserowej z dodatkiem kruszonej maliny. Do kupienia: TUTAJ Polecam przejrzeć całą stronę, bo znajdziemy tam też wyroby czekoladowe na inne okazje oczywiście. Dla chłopaka, dla dziewczyny, różne tematy i nawet według zainteresowań. To jak, już chyba wiecie co kupić ukochanej osobie na Walentynki?