LAVERA krem pod oczy + HENNA Hair Conditioner

1
Lavera Naturkosmetik BIO – przeciwzmarszczkowy krem pod oczy (do cery dojrzałej). Już jakiś czas temu zauważyłam moje małe zmarszczki pod oczami. Czytałam trochę w Internecie i widziałam, że niejedna z Was używa takich rzeczy pomimo młodego wieku. Bo chyba lepiej dmuchać na zimne, czyż nie? Podjęłam ryzyko, ale pomyślałam że przecież nie może być gorzej, ewentualnie nie zobaczę różnicy. Hm.. myliłam się. To jest krem pod oczy do naprawdę dojrzałej cery. Tylko nie rozumiem jak to się stało, że przez to mi się zaczęło pogarszać! Po ok. 3 tygodniach stosowania zrezygnowałam z niego przez to i oddałam go mojej mamie.
 2

 

Cóż, może po prostu pośpieszyłam się z tego typu kremem i nie zadziałał na mnie tak jak powinien. Co nie oznacza, że nie działa. Może rzeczywiście trzeba mieć dojrzałą cerę, koło czterdziestki by działał prawidłowo i nie robił szkód tak jak to było u mnie. Możecie same sprawdzić dziewczyny, albo chociaż odwiedzić sklep TUTAJ i poszukać coś dla siebie, bo wybór nie jest mały. Same naturalne kosmetyki, więc to co teraz kochamy najbardziej w XXI wieku.
3

 

Kolejnym produktem, który miałam ostatnio okazję również testować jest odżywka do włosów, a raczej maska. Jest to bardzo ciekawy produkt, bo nie działa tylko na nasze włosy ale i również na skórę głowy. Henna nie koloryzuje włosów i nie zmienia ich odcienia, więc nie musicie się martwić, że nagle Wasze włosy staną się ciemniejsze niż naturalnie. Jest to oryginalna formuła oparta na ekstrakcie z henny (Lawsonia), penetruje i wnika.  

4

Regeneruje każdy typ włosów, spisuje się doskonale przy włosach zniszczonych rozjaśnianiem lub farbowaniem. Odżywkę/maskę można używać regularnie jeśli zachodzi taka potrzeba. Do zregenerowania wystarczy od 6 do 12 aplikacji (co 4-5 dni), w zależności od długości i grubości włosów. Przy włosach problematycznych można używać często np raz w tygodniu.
5

 

Maskę nakłada się trochę ciężko, ale to nic. Podczas aplikacji i spłukiwania niestety jest taki dziwny zapach, jakbym nakładała i zmywała farbę do włosów, ale to również mi w niczym nie przeszkadza. Skoro ma być efekt, to niech będzie mimo wszystko, bez marudzenia. Maskę kupicie TUTAJ jak i wiele innych fajnych produktów, których nie dorwiecie w zwykłych drogeriach. Jest to typowy sklep fryzjerski z profesjonalnymi kosmetykami, na dodatek za śmieszne pieniądze, więc zapraszam do zakupów.