PINK studio & PINK nails

q

Uwielbiam ciekawe miejsca, do których warto pójść po raz pierwszy ale i nie ostatni. Miejsce, które przyciąga, w którym mogę poczuć się komfortowo, niemalże jak w domu. Z ręką na sercu mogę przyznać, że odkryłam takie jedno miejsce w Olsztynie: Pink Studio. Wchodzicie do środka i już wiecie, że szybko nie będziecie chciały stąd wyjść. Ania, która zajęła się moimi paznokciami jest super pozytywną osobą. Bez sztucznego słodzenia, ale szczerze dawno nie gadało mi się tak dobrze z obcą (już teraz nie) osobą! Wiecie co jest najlepsze? Że całe studio jest Ani, wywalczyła sobie miejsce w którym się teraz znajduje i za to bardzo ją podziwiam. Poniżej zdjęcia tego przytulnego, ciepłego miejsca do którego Was serdecznie zapraszam.

qq

 

qqq

 

qqqq

Jak sama nazwa wskazuje motywem, a raczej kolorem przewodnim jest kolor różowy! No to nic tylko się zakochać! Jako, że to mój ulubiony kolor to byłam w raju, dosłownie! Różowe ściany, gadżety, dodatki, pieczątki, rękawiczki, można zwariować (ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu).
qqqqq
qqqqqq
qqqqqqq
W salonie możemy liczyć na takie usługi jak: manicure, manicure hybrydowy, pedicure, pedicure hybrydowy, przedłużanie i stylizacja paznokci, manicure i pedicure hybrydowy, zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy, makijaż dzienny, wieczorowy, fotograficzny, biznesowy, make up, makijaż ma imprezy tematyczne, ślubny (próbny i właściwy), także makijaż pana młodego, przedłużanie rzęs, henna rzęs i brwi, regulacja, depilacja.
qqqqqqqq
qqqqqqqqq
qqqqqqqqqq
qqqqqqqqqqq
A skoro już mowa o różowym to chyba rzecz oczywista w jakim kolorze zrobiłam sobie paznokcie. Ania mówi, że każda klienta wychodzi z RÓŻOWEGO studio przynajmniej z jakimś minimalnym dodatkiem w tym kolorze 🙂 Super jak dla mnie! Decyzja spontaniczna, choć nie ukrywam że wybór jednego koloru i wzorku była bardzo trudna, bo sporo tego było.
Na paznokcie, na rzęsy czy na inne zabiegi zapraszam Was do Pink Studio (na starówce)

Anna Tomaszewicz tel. 0-794-277-806
e-mail: kontakt@pinkstudio.olsztyn.pl

Adres:
ul. Prosta 38 10-029 Olsztyn “Dom Rzemiosła”

PS. DZISIAJ BLOG OBCHODZI SWOJE 1 URODZINY <3