Zakupy przez Internet

Jak wiadomo w tych czasach wiele osób robi zakupy w Internecie. Ubrania, buty kupowane online to oczywistość, ale kosmetyki nie do końca. Wiadomo, że prawie wszystkie marki dostaniemy stacjonarnie, ale po co skoro w Internecie zapłacimy mniej, czasem nawet o połowię lub więcej (!). Jestem osobą, która nie lubi przepłacać, dlatego też (ale nie tylko) kupuję rzeczy w second handach, są oryginalne, ciekawe, nietuzinkowe i przede wszystkim bardzo tanie. Jasne, że to też nie jest zasada ale dla chcącego nie trudno jest wynaleźć fajne rzeczy za parę złotych. Ja wychodzę z pełną reklamówą z lumpeksu, za którą zapłaciłam najwięcej chyba 50 zł. Można można?

Ale wracając do kosmetyków, zasada jest podobna. W Internecie praktycznie wszystko jest tańsze, markowe kosmetyki możemy znaleźć nie tylko na allegro ale drogeriach Internetowych, o których nie każdy wie (bo tyle ich jest). Sedno tkwi w cierpliwości, czasie i szukaniu. Ostatnio szukałam lakierów hybrydowych mniej znanych marek (bo pamiętajcie, że nie powinnyśmy płacić za markę ale za jakość) i dzięki temu, że poświęciłam trochę więcej czasu na szukanie najniższych cen w Internecie tego samego produktu mam więcej za mniej.

Chciałabym przedstawić Wam jedną drogerię/perfumerię Internetową, która ma oryginalne produkty, jest 20 lat na rynku i ma przede wszystkim szeroki wybór kosmetyków i perfum KLIK. Jeszcze nigdy nie zawiodłam się zamawiając kosmetyki przez Internet, w końcu nigdy nie kupujemy kota w worku, mamy zdjęcia produktu, opis, cenę. Często są promocje, rabaty, darmowe wysyłki i nie musimy się ruszać z domu. Czy to nie jest idealne?

15095438_1367521139926272_5103032177152437995_n