Top 5 seriali, które warto obejrzeć na Netflixie

Znalezione obrazy dla zapytania the code serial

The Code (2014) – jest to serial o dwóch braciach, z czego jeden jest hakerem a drugi dziennikarzem. Jeśli ktoś zna i lubi Mr. Robota to ten serial jest trochę podobny, ale na pewno nie jest kopią. Niestety jest tylko jeden sezon, więc Ci którzy nie są w stanie obejrzeć paru odcinków trwających po ponad godzinę niech się za niego nawet nie biorą. Fajnie pomieszana polityka, hakerstwo, choroba psychiczna. Nie jest to typowo polityczny serial, ja takich nienawidzę a ten wpadł w mój gust w stu procentach. Nie chcę spoilerować w tych opisach, więc obejrzyjcie zwiastun ale zdecydowanie polecam. EDIT. Jest kolejny sezon jednak!

 

Znalezione obrazy dla zapytania riverdale

Riverdale (2017-) – trochę ‘babski’, dla młodzieży. W spokojnym miasteczku ginie nastolatek z wpływowej rodziny. Grupa przyjaciół próbuje rozwiązać zagadkę morderstwa. Niektóre dialogi ciągną się jak flaki z olejem, ale niektóre sceny są bardzo zaskakujące. Dramaty nastolatków, rodzinne intrygi, szkolne sekrety. Polecam z braku laku, sama nie miałam co oglądać więc się za niego wzięłam i na swój sposób wciągnęłam. Niektórzy bohaterowie są co najmniej denerwujący, ale też mam swoich faworytów. Mimo wszystko: polecam do sprawdzenia, zwłaszcza dla młodszych osób. Czekam na drugi sezon.

 

Podobny obraz

Travelers (2016-) – bohaterowie serialu, żyjący w dalekiej przyszłości, są ostatnimi reprezentantami rodzaju ludzkiego. Chcąc uratować ludzkość, znajdują sposób na przeniesienie swoich świadomości do XXI wieku. Bogaci w wiedzę, co przyniesie los, nie mają jednak łatwego zadania, szczególnie że życie w tych czasach sprawia im niejedną trudność. Kocham seriale sci-fi. Ten jest w mojej czołówce i kto lubi właśnie tego typu filmy bardzo polecam. Wciągający, bardzo zaskakujący, żaden odcinek mnie nie zawiódł, różne losy bohaterów, różne życia, każda postać na swój sposób piękna. Oczekuję na kolejny sezon.

 

Znalezione obrazy dla zapytania atypowy netflix

Atypowy (2017-) – serial opowiada o chłopaku z autyzmem. Czasem po odcinku robiłam sobie przerwę, by chciało mi się do niego wracać. Serial zabawny, śmieszni bohaterowie, akcje toczą się bardzo różnie. Jeśli ktoś lubi ‘innych’ bohaterów i na swój sposób ‘brzydkich’ to polecam. Netflix właśnie działa w ten sposób, że zatrudnia do ról bardzo specyficzne postacie, przez co ciekawiej się ich ogląda. Nie stawię go w czołówce, ale na pewno będę dalej oglądać jeśli tylko pojawi się kolejny sezon.

 

Znalezione obrazy dla zapytania stranger things

 

Stranger things (2016-) – kiedy znika mały chłopiec, jego matka musi stawić czoło przerażającym siłom, żeby go odzyskać. Pierwszy sezon toczył się właśnie wokół zaginięcia chłopca ale kolejny ma nas bardzo zaskoczyć. Wbrew pozorom ten serial nie jest detektywistyczny, ale właśnie sci-fi. Lata 80, super ubrania, mom jeans, zachowania bohaterów, to co lubię najbardziej. Każdy odcinek chłonę z ciekawością i utęsknieniem czekam na kolejny sezon. Serial zdobył mnóstwo nagród oraz nominacji.