Joanna – Multilashes

Nowości od marki Joanna. Jak wiadomo odnajduje się dobrze w każdej dziedzinie urody, ale dziś skupimy się na brwiach i rzęsach. Koloryzujący korektor do brwi oraz tusz z czynnikiem stymulującym wzrost rzęs, brzmi nieźle, prawda? Przetestowałam produkty i wyrażę swoją opinię. Lubię nowości, sprawdzanie czegoś nie czytając koniecznie opinii w Internecie na temat danego kosmetyku też mnie w jakimś stopniu ekscytuje.

Koloryzujący korektor do brwi nie jest niczym innym jak tuszem do brwi, nie takim zwykłym natomiast bo ma oryginalną, dwustronną szczoteczkę. Z  jednej strony gładka, z drugiej z włosiem do rozczesywania. Kosmetyk pielęgnuje i wzmacnia brwi, nadaje im kolor i kształt. Ja mam w odcieniu: ciemny brąz i jest to idealny odcień dla mnie, jestem bardzo zadowolona, ponieważ mam długie brwi, włoski odstają niemalże z każdej strony a dzięki nim są ujarzmione. Ja używam jeszcze wosku do brwi, ale ten kto chce uzyskać bardziej naturalny efekt w zupełności byłby zadowolony z samego tego korektora który jest w różnych odcieniach.

Tusz z czynnikiem stymulującym wzrost rzęs to klasyczny tusz z silikonową szczoteczką, która ładnie rozdziela rzęsy. Ale zaraz, nie taki klasyczny bo ten powoduje wzrost rzęs, utrzymuje je w dobrej kondycji oraz ma działanie przeciwstarzeniowe. Mam go w odcieniu czarnym i z aplikacji oraz efektu końcowego jestem zadowolona, natomiast czy moich rzęs zrobiło się więcej tego nie jestem pewna. Co jakiś czas przedłużam sobie rzęsy i przez to ciężko mi stwierdzić, które są doklejone, które moje naturalne i przez to nie widzę większego efektu. Produkty te są tanie bo kosztują koło dziesięciu złotych w zależności od sklepu, kupimy je w drogeriach internetowych, możliwe że i stacjonarnie również. Gdyby ktoś chciał więcej poczytać na temat tych kosmetyków lub innych tej marki zapraszam TUTAJ.