Mydło i mazidło dlaczemu.pl

Połączyć przyjemne z pożytecznym? Polecam książkę ”Mydło i mazidło” czyli jak zostać czarownicą, kosmetyki naturalne diy. I choć sama nie lubiłam nigdy bawić się w takie tworzenie mikstur. własnych kosmetyków z Internetu tak po otrzymaniu tej książki zmieniam zdanie. Po co mamy wydawać grube pieniądze na kosmetyki które często udają naturalne, skoro możemy sobie zrobić własne od podstaw, za małe pieniądze.

Pomimo humorystycznej okładce i nazwie zapewniam Was, że w środku jest pełen profesjonalizm, duże, śliskie strony, zdjęcia, obrazki, wyraźny, kolorowy tekst i właśnie dzięki takim trikom chętnie do niej zaglądam.

Dowiemy się jakie substancje chemiczne i naturalne szkodą nam a które wręcz przeciwnie. Nie wiem jak wy, ale ja mam dość szukania w Internecie niewiarygodnych informacji o tym co jest dobre dla naszej skóry a co nie skoro wszystkie te informacje nie są prawdziwe. Firmy nas podpuszczają byśmy kupowali ich produkty zapewniając zdrowie, naturalny efekt i przede wszystkim super działanie. Ale czy aby na pewno?

Spis treści jest strzałem w dziesiątkę. Tylko potrzebne informacje, ciekawe pomysły na kosmetyki które możemy zrobić sobie same, wszystko pokazane na zdjęciach i dokładnie opisane jakie składniki potrzebujemy by stworzyć z nich całość.

Chłonę książkę każdego dnia i będę do niej zerkać co najmniej parę razy w miesiącu by zrobić sobie papkę na twarz, włosy, ciało, usta a nawet myślę, że zrobię coś dla mojego faceta, bo też jest parę kartek o tym, nieźle, nie?

W końcu mam pewność, że coś co będę nakładać na siebie będzie w stu procentach naturalne, tylko to na co pozwalam i co toleruje moja skóra a przy okazji sprawdzę co będzie dla mnie idealne i jakie kosmetyki powinnam wybierać w przyszłości.

Jeśli przekonałam Was do zadbania o siebie, ale tak by mieć pod kontrolą to czego używamy i chcecie z siebie dać chociaż trochę wysiłku to zachęcam Was do kupienia tej książki, do przeczytania, pooglądania, później położenia jej na półce (ale na widoku!) i wracania do niej regularnie, warto.

Książka jest z wydawnictwa dlaczemu.pl i możecie kupić ją TUTAJ. Ma aż 274 strony, zakładkę i jest moim numerem jeden jeśli chodzi o poradniki, będę testować i pewnie dawać znać na instastory jak mi idzie.