Cameleo Anti-Damage Delia

 

Płynna keratyna do włosów. Czy tylko ja nie wiem jak używać takich produktów i kiedy? Odżywki, maski, szampony rozumiem, ale to jest jakby pomiędzy. Jest w sprayu, bez spłukiwania i powinna wygładzać, ale niestety nie robi tego z moimi włosami. Moje włosy reagują na krople wody bardzo źle, puszą się, kręcą, wariują i nawet od takich kosmetyków mam to samo z nimi, mimo że cel powinien być odwrotny. Dobrze rozczesuje się po niej włosy, ale gorzej niż po zwykłej odżywce do spłukiwania. Plus ogromny za zapach, myślę że trzeba zużyć całe opakowanie by zobaczyć jakiś większy efekt we włosach. Dam mu szansę, chociaż na użycie raz w tygodniu.

 

Keratynowa odżywka bez soli, wyjątkowa pielęgnacja włosów szorstkich i łamliwych. Keratyna odbudowuje uszkodzenia struktury włosów, ogranicza puszenie się włosów. Miałam już kiedyś odżywkę z serii cameleo i choć są do siebie bardzo podobne, ta nowsza wersja którą pokazuję jest o wiele lepsza. Fajnie pachnie, tak samo się ją dobrze nakłada a efekty w dotyku i wyglądzie naprawdę są. Niestety jak dla mnie jest mało wydajna, ale tak już z odżywkami do włosów chyba jest, że nakładamy ich więcej niż trzeba.

 

Keratynowa maska bez soli, czyli podobny produkt do tego wyżej z tą różnicą, że można trzymać ją dłużej (i w sumie powinno się) a także może działać lepiej, ale nie używa się jej codziennie. Dobra konsystencja, dobry zapach, dobra wydajność, bardzo na plus wszystko. Niestety tylko opakowanie utrudnia używanie jej pod prysznicem.

 

Jedwab do włosów, więc powtórzę się po raz kolejny, nie lubię nakładać na siebie tłustych rzeczy, czy to włosy, czy twarz czy ciało. Zmusiłam się, by regularnie używać tego jedwabiu i naprawdę nie żałuję. Po każdym umyciu, wysuszeniu mierzwię nim (odrobinką) końcówki włosów, czasem przejeżdżając dłońmi wyżej mimo, że nie powinnam tego robić, bo szybciej się przetłuszczają. Konsystencja nie jest aż tak lejąca jakiej się spodziewałam, przecudowny zapach (!!!) i fajna pompka.

 

Szampon do włosów z pompką, dziękuję! Fajnie się ją używa, ale jak dla mnie trzeba sporo razy nacisnąć by wyleciało tyle ile potrzebuję. Konsystencja żelowa, przezroczysta i z takim czymś się jeszcze nie spotkałam. Na początku ciężko się pieni, ale po chwili bardzo mocno i można dokładnie wyszorować włosy. Niestety po spłukaniu szamponu moje włosy są bardzo, bardzo szorstkie. Nie wiem dlaczego tak, ale wystarczy odżywka i wszystko już jest gładziutkie.

Na podsumowanie mogę dodać, że to są naprawdę dobre i przede wszystkim nie tak drogie kosmetyki. Delia rozwija się ekspresowo, nie stoi w miejscu tylko robi wszystko by zadowolić wymagające klientki. Warto próbować wszystkiego by znaleźć idealny produkt.