Netflix – must watch this!

 

Podobny obraz

Mad Men (2007-2015) – Nowy Jork, lata 60. Ceniony spec od reklamy wspina się po szczeblach kariery, lecz tajemnice dotyczące jego przeszłości zaczynają niszczyć zarówno jego życie zawodowe, jak i osobiste. Piękne stroje, piękni ludzie, uwielbiam tak stare filmy a ten jest dopracowany w każdym najmniejszym calu. Aż 7 sezonów, sam serial jest bardzo popularny i nie wiem dlaczego tak późno go odkryłam. Mnóstwo nagród i bardzo dobra ogólna ocena. Polecam każdemu kto choć trochę interesuje się tamtymi czasami lub reklamą. Ah no i mimo, że główny bohater jest niesamowitym burakiem – nie da się o nim nie myśleć.

 

Znalezione obrazy dla zapytania big mouth netflix

Big Mouth (2017-) – Blaski i koszmary dojrzewania wywracają życie nastoletnich przyjaciół do góry nogami. Kontrowersyjny serial komediowy dwóch kumpli — Nicka Krolla i Andrew Goldberga. Przezabawny i jak zostało powiedziane w opisie: bardzo kontrowersyjny, zdecydowanie nie dla dzieci. Nie wiem dlaczego, ale lubię takie właśnie bajki, dobry sposób na rozluźnienie i poprawę humoru ale trzeba mieć przede wszystkim dystans bo niektóre motywy są tutaj dość.. obrzydliwe!

 

Podobny obraz

Dark (2017-) – Zaginięcie dzieci ujawnia podwójne życie i nadszarpnięte relacje członków czterech rodzin, łącząc się z wydarzeniami sprzed trzydziestu lat. Trzeba zaznaczyć, że jest to niemiecki serial więc na początku może ciężko się go oglądać ze względu na język, zwłaszcza nam polakom. Serial niesamowicie wciągający, potrafi namieszać w głowie, ma wysoką ocenę i jest bardzo chwalony. Mnóstwo brzydkich, rudych ludzi ale właśnie to w nim jest też tak specyficznego, że postacie są idealnie obsadzeni w swoich rolach.

 

Podobny obraz

Limitless (2015-2016) – Brian po zażyciu eksperymentalnego narkotyku zaczyna w pełni wykorzystywać możliwości swojego mózgu. Przysiadłam któregoś razu, oglądałam ale nie wciągnął mnie tak bardzo jak to inne potrafiły. Uważam, że można go było zrobić jeszcze lepiej, natomiast wszystko dzieje się albo za szybko albo za wolno. Nie dokończyłam go, ale z braku opcji do niego powrócę.

 

Podobny obraz

Mindhunter (2017-) – Dwóch agentów FBI rozwiązuje sprawy kryminalne z pomocą seryjnych morderców. Bardzo specyficzny serial, mimo że nie przepadam za takimi kryminalistycznymi bo jest ich za dużo, to ten miał coś w sobie, zwłaszcza że obraca się wokół więźniów a ten motyw zawsze mi się podobał. Jest momentami pogmatwany, ciężko czasem zrozumieć głównego bohatera ale powiem, że wciąga. Nie mogę się doczekać kolejnego sezonu.