Zima z Netflixem

Podobny obraz

The Innocents (2018-) – Gdy para nastolatków decyduje się na wspólną ucieczkę, ich niezwykły dar uwalnia potężne siły pragnące na zawsze ich rozdzielić. Obejrzałam parę odcinków ale serial zapowiada się bardzo dobrze, choć nie mogę udawać, że główna bohaterka jest bardzo nijaka i nieco działa mi na nerwy przez swoje niemądre decyzje. Trochę dziwactw, sporo sci-fi.

 

Znalezione obrazy dla zapytania pd paradise

Paradise PD (2018-) – jeśli ktoś oglądał Brickleberry to i ta seria mu się spodoba. Jeśli miałabym porównywać to strażnicy leśni byli o wiele lepsi, ale policjanci starają się dorównać swoim odpowiednikom. Bajka jednak nie dla jest dla wszystkich. To takie 18+, sporo śmiechu ale i sporo obrzydliwości. Odcinki trwają po 20 minut.

 

Podobny obraz

Telefonistki (2017-) – Madryt, lata 20. Cztery kobiety z krajowej centrali telefonicznej uczą się pracy w nowoczesnym miejscu, szukając przy tym miłości i przyjaźni. Póki co mamy 3 sezony, ale możliwe że będą kolejne. Mam swoje powroty do tego serialu, nudzę się po paru odcinkach i odkładam go na później ale uwielbiam język hiszpański i dzięki temu też zyskuje w moich oczach.

 

Podobny obraz

Technicy Magicy (2006-2013) – Jen jest świeżo zatrudnioną szefową działu IT. Kobieta nie posiada żadnej wiedzy informatycznej, więc zespół, którym zarządza, planuje się jej pozbyć. Z ręką na sercu mogę zaznaczyć, że jest to najśmieszniejszy serial komediowy jaki kiedykolwiek widziałam. Ten serial mnie zmiażdżył, dosłownie. Każdy musi go zobaczyć, mimo swoich nagród i nominacji nie jest chyba tak popularny. Są 4 sezony, odcinki trwają koło 20 minut.

 

Znalezione obrazy dla zapytania the rain

The Rain (2018-) – Ten skandynawski serial to thriller opowiadający o dwójce rodzeństwa wyruszającego w niebezpieczną podróż przez świat opustoszały w wyniku epidemii morderczego wirusa. Uwielbiam tego typu seriale, postapokaliptyczne, trochę sci-fi i pomimo słabej opinii w Internecie mi się podobał, aczkolwiek wiele nie oczekiwałam. Takie kategorie chłonę jak gąbka, choć fakt.. trzeba zaznaczyć kiepską grę aktorską.