Flagolie

Każdy potrzebuje chwili dla siebie. Ja również mam takie dni, że chcę leżeć na kanapie, odprężyć się przy winie, nie myśleć o niczym i oglądać ulubiony serial. I wiecie co idealnie pasuje do takiego połączenia? Przepięknie pachnące świece w jeszcze piękniejszych opakowaniach.

FLAGOLIE to naturalne świece sojowe, do aromaterapii i masażu. Cały proces wylewania świecy i pakowania jest przeprowadzany ręcznie w Polsce. Świece są w szklanych słoikach co jak widać, wygląda bardzo gustownie, a więc nie tylko pięknie pachną i mają świetne właściwości – lecz ślicznie wyglądają w pomieszczeniu a moje akurat zdobią parapet.

Moja świeca zapachowa to – drewno sandałowe. W sklepie znajdziemy również takie jak: jaśmin i karmel, owoce egzotyczne, truskawka i poziomka oraz wanilia i malina. Moja świeca do aromaterapii to lawendowy relaks, natomiast do wyboru mamy także: różana radość, spokojny sen, korzenne odprężenie, rześka energia i ożywczy spokój. Są również świece do masażu, ze specjalnym dziubkiem: zielona regeneracja, karmelowe wygładzenie, cytrusowe nawilżenie, kawowe ujędrnienie i kokosowe odżywienie.

Świece mają dwa knoty dzięki czemu wosk rozpływa się równomiernie. Palą się nawet do 36 godzin. Nie tylko dają światło i piękny efekt w tych szklanych słojach ale także roznoszą niesamowicie cudny zapach po całym pomieszczeniu, co naprawdę jest dla mnie kojące. Jak widać świece mają również pokrywy, dzięki czemu chronimy je przed wywietrzeniem.

Na koniec mam dla Was kod rabatowy -10% od ceny regularnej, na hasło ‘domino10’. Polecam każdemu, chociażby by kupić sobie jedną i mieć taką samą radość podczas odpakowywania co ja. Jeśli obserwujecie mnie na instagramie to widzieliście jak pięknie były zapakowane.