Wypożyczalnia telefonów weznaprobe.pl

Tym razem o rozwiązaniu o którym sama dowiedziałam się całkiem niedawno. Strona weznaprobe.pl jak sama nazwa wskazuje oferuje różne urządzenia technologiczne na ‘wynajem’. Nawet nie wiedziałam, że mam możliwość przetestować telefon wpierw zanim go kupię gdzie indziej. Smartfony, tablety, laptopy, zegarki, drony, konsole, kamery, komputery, projektory, VR, wybór jest ogromny.

Ale pomijając nawet próbowanie sprzętu przed potencjalnym zakupem, spójrzmy na to tak, że możemy wypożyczyć coś co jest nam potrzebne tylko na określony czas: sprzęt do sesji zdjęciowej, telefon zastępczy bo czekamy na nowy lub na naprawdę naszego, sprzęt do gier na weekend. To może nas uratować w wielu sytuacjach. Sama otrzymałam do testów i korzystania z Samsung J5 i Lenovo K6 Note, porobiłam lepsze zdjęcia a przy okazji, zupełnie znienacka zainteresowałam się jednym modelem na tyle by zdecydować się na zakup jednego z nich w przyszłości.

Nie kupujmy kota w worku, sprawdzajmy najpierw! Dzięki weznaprobe.pl mamy możliwość wszystko dokładnie przetestować, wypożyczyć na tyle czasu ile chcemy (nawet na tydzień, miesiąc). Sprzęt dostarczamy jest do domu, na spokojnie możemy sobie z niego korzystać w każdych warunkach a po określonym przez nas czasie zamawiamy kuriera i odsyłamy. Proste, prawda? Koniecznie sprawdźcie co firma ma do zaoferowania na ich stronie internetowej – KLIK.