Perfect gift for women

Zbliżają się święta. Nie wiem jak Wy ale ja lubię dostawać praktyczne, użyteczne prezenty. Takimi też więc chcę obdarowywać najbliższych. Przychodzę do Was z pewną propozycją – SURPRISE CANDLE. Wątpię by była jakaś osoba na świecie która nie lubi świeczek zapachowych, ja za nimi szaleję, zwłaszcza w tym jesienno-zimowym okresie i nie wyobrażam sobie wieczorów bez nich. Do wyboru mamy 7 różnych zapachów, mój to egzotyczne kwiaty – jestem zakochana!

Ale tutaj nie tylko o świecę się rozchodzi. Cała magia tego produktu polega na tym, że w środku znajdziemy srebrną biżuterię w formie niespodzianki. Co ciekawe, to co będzie w środku jest dla nas zagadką więc zabawa jeszcze lepsza. Można wybrać co chcielibyśmy dostać: naszyjnik, bransoletkę, kolczyki bądź pierścionek (podajemy rozmiar). Mimo wszystko co dokładnie otrzymamy, dowiemy się po odebraniu przesyłki i otwarciu słoika ze świecą.

Uwielbiam pierścionki więc to chyba jakieś przeznaczenie (albo czyste szczęście) bo w moim słoiku znalazłam ten oto srebrny pierścionek z czarnym kamieniem. Oczy od razu zaświeciły mi się jak te kryształki i utwierdziłam się w przekonaniu, że to bardzo fajne uczucie – te zaskoczenie po rozpakowaniu paczki. Jestem kobietą, lubię biżuterię!

Modeli biżuterii jest ponad tysiąc więc wiele możliwości a średnia wartość jednego produktu to około 150 zł więc tym bardziej warto! Produkt możecie kupić TUTAJ.

Na koniec mam dla Was pewien konkurs, który organizuje właśnie surprise candle. GRA WARTA ŚWIECZKI.

Wygrywa ktoś raz w tygodniu, więc szanse są spore. Udanych zakupów i powodzenia w konkursie 🙂