Prezent marzeń

Wielokrotnie głowiłam się co kupić najbliższym z okazji ich urodzin, świąt czy innych wyjątkowych okazji. Kolejna para skarpetek, albo nietrafiony zapach perfum, jakoś do mnie nie przemawiają. Szczerze mówiąc sama nie chciałabym dostać czegoś materialnego, bo łatwo o nieudany prezent. Ktoś chciał dobrze, a wyszło jak zwykle. PrezentMarzeń – KLIK, to strona na której nie ma mowy o zakupie nietrafionego prezentu.

Wybieramy województwo bądź konkretniej miasto w którym chcielibyśmy zakupić jakąś atrakcję, rozglądamy się i wykupujemy voucher. Do wyboru mamy wiele atrakcji, jak np. voucher na kolację sushi dla dwojga, lot balonem, emocjonujące strzelanie na strzelnicy, romantyczny, odprężający masaż itp. a wszystko to na nasze możliwości finansowe.

Emocje które będą nam towarzyszyły podczas tych atrakcji, będą o wiele bardziej wartościowe niż prezent w postaci sukienki czy sokowirówki. Myślę, że nie jestem jedyną osobą, która zdecydowanie bardziej wolałaby dostać taki voucher na jakąś atrakcję, aniżeli jakąś rzecz, o której szybko zapomnimy albo najzwyczajniej w świecie nam się nie spodoba i nie będziemy jej nosić/używać.

Jest to również świetna alternatywa dla osób, które po prostu nie mają pomysłu, albo potrzebują prezentu last minute. Na stronie mamy gotowe już propozycje z całym opisem atrakcji, więc jedyne co musimy zrobić, to zakupić voucher, internetowo bądź stacjonarnie w jednym z punktów. Kupon jest ważny aż 365 dni od zakupu.

Stronę dodaję do ulubionych i na pewno skorzystam z niej kiedy przyjdzie czas na prezent dla rodziny bądź znajomych. Ozdobne, metalowe opakowanie plus torba prezentowa, to wszystko czego potrzebujemy by skompletować prezent od A do Z. Jak mało wysiłku, a jak wiele radości 😉